kontakt@dietatezkobieta.pl

O mnie

Wykształcenie

Z dietetyką jestem już związana 4 lata – wtedy zaczęłam studia na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Więc dziś, już jako licencjonowany dietetyk swoją wiedzę poszerzam na SGGW na studiach II stopnia.

Sposób współpracy

„Nie ważne jaka choroba – ważne jaki człowiek na nią choruje” – Hipokrates

We współpracy z pacjentem stawiam na indywidualność. Każdy z nas jest inny, dlatego w czasie konsultacji bardzo dużą wagę przykładam do dokładnego wywiadu żywieniowego. Dostarczenie jak największej ilości informacji na temat pacjenta w rezultacie pozwala na dokładne dobranie sposobu dietoterapii i zmiany stylu życia.

Szkolenia i konferencje

Jako specjalista stale aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę, w związku z tym uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. Oto niektóre w nich:

  • „Dieta bez wszystkiego – czy da się to rozpisać?” – II Rajd Nowoczesnej Dietetyki (2016)
  • Kurs o specjalności Psychodietetyka – Akademia Dietetycznie Poprawni (2017)
  • „Dietetyka od Podstaw” – Akademia Ajwen (2018)
  • „Dietoterapia w różnych jednostkach chorobowych” – Akademia Ajwen (2018)
  • „Dialog motywujący jako technika pracy z pacjentem” – V Rajd Nowoczesnej Dietetyki (2019)
  • „Kobieta i hormony – wszystko, co trzeba wiedzieć” – SanDiet (2019)
  • Szkolenie SOIT – School of Insulinresistance Therapy – Fundacja Insulinooporność (2019) – TYTUŁ SPECJALISTY PRZYJAZNEMU INSULINOOPORNYM

Zainteresowania

Długo zastanawiałam się nad wąską dziedziną dietetyki, w której mogłabym się specjalizować. Zaczęło się od gospodarki cholesterolowej organizmu, w związku z tym był to temat mojej pracy licencjackiej. Później, przy odkryciu, że na stężenie cholesterolu we krwi mają wpływ również nasze hormony bardzo zainteresowała mnie endokrynologia. Jednak wciąż szukałam grupy docelowej. I znalazłam ją – bez wątpienia to Wy – kobiety 🙂 Problemy każdej z Was, czy to dopiero wchodzącej w dorosły świat, czy planującej rodzinę, czy spodziewającej się jej powiększenia oraz w innym etapie życia. I tak powstała Dieta też kobieta 🙂

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA WSPÓŁPRACĄ ZE MNĄ, JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIE TAKA MOŻLIWOŚĆ 🙂

Archiwa